ClickCease

Pomoc / Wsparcie / Zwroty

E-mailem

Można się z nami skontaktować pod adresem e-mail [email protected]

Przez telefon

Można się z nami skontaktować pod numerem telefonu 02764 261800 w następujących godzinach:

Poniedziałek - piątek od 8:30 do 15:30

Kontaktując się z nami, przygotuj numer zamówienia!

Powrót

Możesz po prostu zwrócić nam przedmioty, których nie chcesz zatrzymać w ciągu 14 dni.

Do zwrotu prosimy dołączyć kopię faktury, abyśmy mogli przypisać wszystko bezpośrednio, a także wskazać, czy życzą sobie Państwo zwrot pieniędzy, czy też wymianę na inną wersję towaru. Jeżeli zwrot zostanie zwrócony bez kopii faktury, przetwarzanie potrwa do dwóch tygodni. W przypadku zwrotów prosimy używać tego adresu:

Firma McDart GmbH
Dział zwrotów
Olpera 34
57399 Kirchhundem

Jak tylko otrzymamy zwrot, niezwłocznie dokonamy zwrotu pieniędzy zgodnie z pierwotną metodą płatności. Niestety nie ma możliwości zasilenia konta klienta.

Pamiętaj, że musisz ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towaru, jeśli dostarczony towar odpowiada zamówieniu. Co więcej, możemy zwrócić Ci pełną cenę zakupu zwracanego towaru tylko wtedy, gdy towar jest w nowym stanie lub w takim stanie użytkowania, który nie wykracza poza sprawdzenie właściwości i funkcjonalności. Badanie charakteru, właściwości i funkcjonalności nie obejmuje gry na tarczy i rzucania rzutkami.

Zastrzegamy sobie prawo do zatrzymania wszelkich kosztów, które mogą wyniknąć z odmowy przyjęcia przesyłki w momencie dostawy ze zwrotu pieniędzy.

Wycofaniem nie objęte są czasopisma i pojedyncze przedmioty, takie jak drukowane loty, spersonalizowane otoczki lub rzutki z usługą wymiany końcówek lub rozwiercania.

Zwróć buty do darta Triple20

Ponieważ blisko współpracujemy z Triple20, a zwroty realizowane są za pośrednictwem producenta, prosimy o nie odsyłanie butów do nas, a raczej bezpośrednio na adres:
Triple20 Bloch i Marks
Jurgena Blocha
Gutenbergstrasse 22
66987 Thaleischweilera

0,00 €*
Zur Kasse
Loading...
Przesyłanie plików, proszę czekać...