ClickCease

o nas

Firma McDart w skrócie

Od 1997 roku McDart oznacza duży wybór w niskich cenach w branży dart

Kompetencja i niezawodność

Od chwili założenia firmy w 1997 roku przez Ralfa Rademachera, następnie jako „profesjonalny serwis darta”, a później jako „dyskont w darcie”, skupiamy się na oferowaniu najnowocześniejszych i niedrogich produktów do darta.

Naszą największą troską w „erze Internetu” jest możliwie najszybsza dostawa do klientów.

W ostatnich latach udało nam się sprawić, że ponad 95% zamówień, za które otrzymaliśmy płatność do godziny 15:00, zostało dostarczonych następnego dnia przez naszego partnera DHL.

Stale oferujemy samodzielnie opracowane innowacje i zupełnie nowe produkty od największych producentów na rynku, takich jak Unicorn, Bulls, Target, Winmau i inne!

Krótkie spojrzenie na historię i kamienie milowe firmy McDart GmbH i jej poprzedników.

1994 Ralf Rademacher rozpoczyna pracę jako konsultant sportowy w Lütticke Automaten i po raz pierwszy ma kontakt ze sportem DARTS.

1995 Zorganizowano pierwszy pokaz darta z legendą darta Erikiem Bristowem w American Dart w Benolpe

1996 Pierwsza rejestracja działalności gospodarczej w zakresie sprzedaży artykułów sportowych i trofeów

1998 Pierwsze duże pokazy darta z Erikiem Bristowem i Jameyem Harveyem w Benolpe, Ahrweiler i Solingen

1999 Pierwsze stoisko sprzedażowe podczas „Lion Tour”

2000 Pierwsze stoisko sprzedażowe podczas mistrzostw Niemiec w turnieju dart Löwen w Bingen

2000 Narodziła się nazwa McDart

2001 Opracowano i uruchomiono pierwszy sklep internetowy

2004 Drugi, poprawiony sklep został uruchomiony online

2004 Niemiecka telewizja sportowa po raz pierwszy transmitowała na żywo Puchar Świata w darcie, przybliżając sport w darta dużej publiczności

2005 DSF wyemitowało pierwsze 7 sekund reklamy logo McDart

2006 McDart zorganizował pierwsze pokazy steel dart z Waynem Mardle w Rodgau, Essen, Benolpe, Troisdorf, Bonn i Hagen

2006 McDart współpracuje z NFX Media przy tworzeniu trzeciej edycji sklepu internetowego

2006 Po zatrudnieniu 2 pracowników tymczasowych, przyjęto pierwszego pracownika na stałe.

2006 McDart zorganizował w Monachium największy jak dotąd turniej w rzutki stalowe z udziałem czołowych gwiazd Phila Taylora, Raymonda van Barnevelda i Adriana Lewisa, a także 125 czołowych niemieckich graczy. Narodził się „Meet The Power”, który był prawdopodobnie początkową iskrą dla darta w Niemczech.

2007 McDart organizuje „Drogę do Purfleet” w Geiselwind. Podczas tej imprezy po raz pierwszy ustalono miejsce startu Pucharu Świata w Anglii

2011 Profesjonalista darta i komentator Sport1 Roland Scholten podpisuje umowę o współpracy i sponsoringu z firmą McDart

2011 Zatrudnienie drugiego stałego pracownika

2012 McDart zorganizował różne pokazy z Raymondem van Barneveldem, Rolandem Scholtenem i Colinem Lloydem

2013 Czołowi niemieccy gracze Max Hopp, Tomas Seyler i Dragutin Horvat otrzymują umowę o współpracy z McDart

2013 Powstaje i uruchamia sklep w obecnej formie. Obecnie w McDart zatrudnionych jest 3 pracowników stałych i 4 pracowników tymczasowych

2014 Poszukiwania większego magazynu wysyłkowego wkraczają w kolejną rundę. W maju wprowadzimy się na nową powierzchnię 850m²

2014 McDart i Sport1 zgadzają się na współpracę w celu założenia wspólnego internetowego sklepu z dartami Sport1.

2015 Nadchodzi kolejna duża aktualizacja sklepu internetowego McDart, która usprawni wysyłkę. Obecnie w McDart zatrudnionych jest 4 pracowników stałych i 4 pracowników tymczasowych.

2016 Na sali pojawiają się pierwsze myśli o budowie nowego magazynu spedycyjnego z biurowcem. Poszukiwania odpowiedniego miejsca na budowę rozpoczynają się jeszcze w tym roku.

2016 W tym roku McDart organizuje 21 pokazów darta w całych Niemczech, a Phil Taylor jest zawsze obecny, gdy kończy karierę.

2017 Organizujemy 1. Galę Darts w Kolonii w Lanxess Arena w Kolonii. Występują Peter Wright, Michael van Gerwen, Dartyl Gurney, Simon Whitlock, Bob Anderson i Wayne Mardle. 8500 możliwych biletów zostało szybko wyprzedanych. Peter Wright gra na scenie 9-darterem, Michael van Gerwen wygrywa turniej i nowym Nissanem Micrą.

2017 Plany nowego budynku nabierają kształtu. Idealny plac budowy zostaje znaleziony we współpracy z lokalną społecznością.

2018 Następuje druga gala darta w Kolonii, tym razem z udziałem 14 900 widzów, co stanowi rekord świata w pokazie rzutek. Gracze Phil Taylor, Raymond an Barneveld, Rob Cross, Stephen Bunting, Daryll Fitton i Tony O'Shea są wożeni na scenę wózkami golfowymi. Gracze są zachwyceni atmosferą i będzie to niezapomniany wieczór przed rekordową publicznością.

2018 W maju odbędzie się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod nowy budynek

2018 Oficjalne otwarcie naszej nowej lokalizacji nastąpi na początku grudnia. Nowy magazyn spedycyjny z rozbudową biura powstaje na działce o powierzchni 2500 m² na działce o powierzchni 10 000 m². W tym momencie McDart oferuje przyszłościowe miejsca pracy dla 7 pracowników stałych i 4 pracowników tymczasowych

2019 Po krótkim przyzwyczajeniu się do nowej siedziby udaje nam się wysyłać do 3000 zamówień dziennie podczas Pucharu Świata w Darts.

2020 Po fantastycznym rozpoczęciu roku z rekordowymi liczbami, od marca Covid sparaliżował społeczeństwo, a tym samym i nas. Wszystkie wydarzenia są odwołane i zaczynamy mieć pytania o to, jak będzie wyglądać przyszłość. Jednak wydaje się, że podczas blokady Niemcy odkryły rzutki.

2021 Popyt na sprzęt do gry w rzutki eksploduje, pomimo lub z powodu pandemii, a obecnie zatrudniamy 13 pracowników na pełen etat i 6 pracowników tymczasowych. Ze względu na problemy z dostawami na całym świecie przenosimy produkcję własnych wyrobów z Azji do Niemiec i krajów sąsiednich.

2022 Otwieramy pierwszy stacjonarny sklep z rzutkami. Pop-up store powstaje we współpracy z Dartershop Dillenburg w City Galerie w Siegen na powierzchni 270m². Pop-up store był otwarty od 1 grudnia 2022 do 15 stycznia 2023

2023 Wznawiamy działalność naszego sklepu internetowego, wprowadzając poważną aktualizację i stawiając na przyszłościowe technologie.

2023 Na zlecenie TUI Cruises organizujemy pierwszy rejs TUI Darts z Bremerhaven do Anglii i z powrotem we współpracy z Pütz Automaten. Są tam Phil Taylor, Roland Scholten, Florian Hempel, Max Hopp i Gordon Shumway i oczywiście mobilny sklep z rzutkami na pełnym morzu. Na pokładzie odbywają się pokazy darta, turnieje darta i warsztaty.

2023 W tym roku ponownie otworzymy pop-up store w City Galerie Siegen. Ponownie we współpracy z Dartershop Dillenburg. Sklep będzie czynny od 1 grudnia 2023 do końca lutego.


0,00 €*
Zur Kasse
Loading...
Przesyłanie plików, proszę czekać...