ClickCease
Informacje o produkcie "Winmau Blade 6 Dartboard Set mit 2 Sets Winmau Steeldarts"

Praktyczny zestaw startowy zawierający popularną tarczę do darta Blade 6 i dwa zestawy mosiężnych rzutek powlekanych na czarno (ok. 18,5 grama) w stylu Blade 6.

Tarcza do darta Winmau Blade 6 jest dalszym rozwinięciem swojej poprzedniczki i konsekwentnie kontynuuje swoje sprawdzone właściwości w szóstej generacji. Funkcja „Density Control” firmy Winmau zapewnia optymalne i mocne dociśnięcie włókien sizalowych na całej powierzchni, co zwiększa trwałość i niezawodność płyty. Dzięki ostrzejszemu kątowi na spodniej stronie pająka, włókna sizalowe w polach podwójnych i potrójnych oraz w okolicy tarczy dziesiątej nie są tak mocno ściskane podczas produkcji, co zapewnia lepszą grywalność tych pól.

Ultracienki pająk o ostrym kącie 60° kieruje strzałki w obszar punktacji, dzięki czemu zapewnia mniej odbić. Wewnętrzne i zewnętrzne okablowanie w kształcie dziesiątki jest do 25% cieńsze niż w przypadku innych płytek. Zapewnia to większe obszary punktacji i lepsze punkty wytrzymałości!

Dzięki sprawdzonemu systemowi „Rota-Lock” z kółkami poziomującymi deskę można idealnie wyregulować i zawiesić bez chybotania, nawet na nierównych ścianach. Ułatwia to również obracanie deski.

Średnica: ok. 45 cm

Z antyodblaskowym pierścieniem numerycznym, instrukcją i stolikiem kasowym.
Materiał do mocowania w zestawie! Ze względu na możliwe różne powierzchnie montażowe, kołki nie wchodzą w skład dostawy.

Cechy szczególne stalowych tarcz do darta
W tej stalowej tarczy do darta zastosowano wysokiej jakości włókna sizalowe. Ponieważ jest to produkt naturalny, możliwe są niewielkie nieregularności, wtrącenia lub różnice kolorystyczne. Miejsca sklejania poszczególnych pasm sizalu widoczne są jako charakterystyczne „pęknięcia” na powierzchni tarczy. Nie jest to pomyłka, ale po prostu wynika z faktu, że zastosowano tu naturalne materiały. Nie ma dwóch identycznych tarcz do darta. Pokazany pierścień z numerem odpowiada tradycyjnemu przedstawieniu tarczy do gry w darta. Cyfra 1 w dolnej części pierścienia numerycznego nie jest wadą produktu.

Aby zwiększyć żywotność tablicy, zalecamy regularne obracanie jej co 3 - 4 tygodnie i regulację pierścienia numerycznego. Tarcze stalowe nadają się wyłącznie do użytku w pomieszczeniach zamkniętych!

13 z 13 ocen

4.15 z 5 gwiazdy


62%

15%

0%

23%

0%


Huknąć!

Podziel się swoimi doświadczeniami z produktem z innymi klientami.


4. Mai 2023 03:05

Produkt wurde bereits mit Dellen angeliefert. Da ich das Produkt jedoch dringend gebraucht habe, wurde es so behalten. Ein Nachlass wollte nicht gewährt werden. Zusätzlich wird die Rechnung direkt an ein Factoring Unternehmen weitergeleitet, welches keine

2. Mai 2023 03:05

Alles Bestens! Schneller Versand, super Dartscheibe. Gerne wieder! :-)

26. Februar 2023 00:00

Produkt wurde bereits mit Dellen…

Produkt wurde bereits mit Dellen angeliefert. Da ich das Produkt jedoch dringend gebraucht habe, wurde es so behalten. Ein Nachlass wollte nicht gewährt werden. Zusätzlich wird die Rechnung direkt an ein Factoring Unternehmen weitergeleitet, welches keine schriftlichen Zahlungshinweise verschickt, sondern lediglich Emails, die gerne im Spam landen.

14. Februar 2023 02:05

Tolles Produkt

8. Februar 2023 02:05

Gutes Preis-Leistungsverhältnis

8. Juli 2022 03:05

Sehr gute dartscheibe . Super Qualität

6. Mai 2022 03:05

gute Qualität!

26. März 2022 02:05

Für unser Anfängerniveau richtig toll. 11jährige werfen fest genug, dass die Pfeile stecken bleiben. Abzug, weil sich keiner die Mühe macht, den Zahlenring neu in Auftrag zu geben und 3en oder 6 en oder 9en (letztere für Laien relevant, wo ist 16, wo 19)

1. März 2022 02:22

Sieht toll aus und ist gut zu bespielen

23. Februar 2022 02:20

Hersteller kontaktieren und die Mängel aufzeigen - zahlen sollte man schreiben können

Winmau Blade 6 Dartboard Set mit 2 Sets Winmau Steeldarts

64,95 €*
Dostawa prawdopodobnie po Świętach Bożego Narodzenia. Czy potrzebujesz prezentu wcześniej? McDart Kupony są natychmiast dostępne za pośrednictwem E-mail.
  • Blade 6 – szósta generacja udanej tarczy do darta Blade
  • Zestaw do darta - zestaw startowy zawierający 2 zestawy stalowych rzutek dla początkujących w stylu Blade 6
  • Materiał - Wykonany z wysokiej jakości afrykańskich włókien sizalowych
  • Klasyczna - tarcza do darta o wymiarach turniejowych i tradycyjnym pierścieniu z numerem
  • Producent - Winmau - Siła stojąca za rzutkami
Nr artykułu: B6DSET
  • Bezpłatna wysyłka od 40 EUR (na terenie Niemiec)
  • Szybka dostawa
  • o 4000 produktów w magazynie

Listo para envío, entrega en 1-3 días
Dostawa, Poniedziałek, 04.03.24 - Środa, 06.03.24

Zamów i zapłać w ciągu godziny i minuty

0,00 €*
Zur Kasse
Loading...
Przesyłanie plików, proszę czekać...