ClickCease
Informacje o produkcie "Winmau Blade 6 Set mit 2 Sets Darts und Blade 6 Surround"

Praktyczny zestaw startowy z popularną tarczą do darta Blade 6, dwoma zestawami mosiężnych rzutek powlekanych na czarno (ok. 18,5 grama) w stylu Blade 6 i obramowaniem tarczy Winmau Blade 6

Tarcza do darta Winmau Blade 6 jest dalszym rozwinięciem swojej poprzedniczki i konsekwentnie kontynuuje swoje sprawdzone właściwości w szóstej generacji. Funkcja „Density Control” firmy Winmau zapewnia optymalne i mocne dociśnięcie włókien sizalowych na całej powierzchni, co zwiększa trwałość i niezawodność płyty. Dzięki ostrzejszemu kątowi na spodniej stronie pająka, włókna sizalowe w polach podwójnych i potrójnych oraz w okolicy tarczy dziesiątej nie są tak mocno ściskane podczas produkcji, co zapewnia lepszą grywalność tych pól.

Ultracienki pająk o ostrym kącie 60° kieruje strzałki w obszar punktacji, dzięki czemu zapewnia mniej odbić. Wewnętrzne i zewnętrzne okablowanie w kształcie dziesiątki jest do 25% cieńsze niż w przypadku innych płytek. Zapewnia to większe obszary punktacji i lepsze punkty wytrzymałości!

Dzięki sprawdzonemu systemowi „Rota-Lock” z kółkami poziomującymi deskę można idealnie wyregulować i zawiesić bez chybotania, nawet na nierównych ścianach. Ułatwia to również obracanie deski.

Średnica: ok. 45 cm

Z antyodblaskowym pierścieniem numerycznym, instrukcją i stolikiem kasowym.
Materiał do mocowania w zestawie! Ze względu na możliwe różne powierzchnie montażowe, kołki nie wchodzą w skład dostawy.

Wyjątkowo mocny, jednoczęściowy pierścień otaczający do stalowych tarcz do gry w darta zapewnia dodatkową ochronę ściany o długości ok. 12 cm wokół tarczy. Został zaprojektowany w taki sposób, że wystarczy go naciągnąć na deskę w celu przymocowania i utrzymuje się na miejscu dzięki wąskiemu krojowi. Dlatego nie są konieczne dodatkowe materiały mocujące.

Średnica wewnętrzna: 44,0 cm
Średnica zewnętrzna: 68,0 cm
Szerokość pierścionka: 12,0 cm
Grubość pierścionka: 3,3 cm

Cechy szczególne stalowych tarcz do darta
W tej stalowej tarczy do darta zastosowano wysokiej jakości włókna sizalowe. Ponieważ jest to produkt naturalny, możliwe są niewielkie nieregularności, wtrącenia lub różnice kolorystyczne. Miejsca sklejania poszczególnych pasm sizalu widoczne są jako charakterystyczne „pęknięcia” na powierzchni tarczy. Nie jest to pomyłka, ale po prostu wynika z faktu, że zastosowano tu naturalne materiały. Nie ma dwóch identycznych tarcz do darta. Pokazany pierścień z numerem odpowiada tradycyjnemu przedstawieniu tarczy do gry w darta. Cyfra 1 w dolnej części pierścienia numerycznego nie jest wadą produktu.

Aby zwiększyć żywotność tablicy, zalecamy regularne obracanie jej co 3 - 4 tygodnie i regulację pierścienia numerycznego. Tarcze stalowe nadają się wyłącznie do użytku w pomieszczeniach zamkniętych!

Ze względu na gabaryty ten przedmiot oprócz Niemiec możemy wysłać tylko do następujących krajów: Belgia, Dania, Francja, Włochy, Luksemburg, Austria i Polska. Przedmiot nie może być wysyłany do punktów pakowania i urzędów pocztowych. Przesyłki wielkogabarytowe wysyłamy firmą GLS.

21 z 21 ocen

4.62 z 5 gwiazdy


67%

29%

5%

0%

0%


Huknąć!

Podziel się swoimi doświadczeniami z produktem z innymi klientami.


19. September 2023 00:00

Super Board

Super Board

15. August 2023 00:00

Super Dartscheibe

Super Dartscheibe. Qualität usw. stimmt. Die Pfeile sind zwar nicht der Hit aber für den Anfang ok.

12. April 2023 12:05

Alles perfekt!

Ostermontag bestellt, Mittwoch kurz vor 12 Uhr die Scheibe erhalten. Pluspunkte gibt es außerdem für die Möglichkeit über Otto.de zu bestellen. Zum Produkt selbst muss ich glaub ich nicht viel sagen, Winmau spricht für sich selbst. Einfach ein super Starterset mit allem was man braucht um direkt los zu zocken. Ich bin sehr begeistert. Ab jetzt wird nur noch bei McDart gekauft.

21. März 2023 02:05

Scheibe ist sehr gut, die Pfeile eher nicht.

15. Februar 2023 02:05

Die Dartscheibe ist gut. Auf den Einstellrädern zur Fixierung könnten weiche Gummis montiert sein. Diese würden die Schallübertragung zur Wand besser dämpfen.

15. Februar 2023 02:05

Kaputte Verpackung, schlechte Verarbeitung

7. Februar 2023 02:05

Schnelle Lieferung

23. Januar 2023 02:05

Sehr gutes Dartset.

21. Januar 2023 02:05

Die Dartscheibe mit Surround ist genau das, es wir für uns gesucht haben.

13. Januar 2023 02:05

Top Produkt kaufe schon öfter bei Mc Dart sehr gut

Winmau Blade 6 Set mit 2 Sets Darts und Blade 6 Surround

108,95 €*
Dostawa prawdopodobnie po Świętach Bożego Narodzenia. Czy potrzebujesz prezentu wcześniej? McDart Kupony są natychmiast dostępne za pośrednictwem E-mail.
kolor
Nr artykułu: 810005
  • Bezpłatna wysyłka od 40 EUR (na terenie Niemiec)
  • Szybka dostawa
  • o 4000 produktów w magazynie

Listo para envío, entrega en 1-3 días
Dostawa, Poniedziałek, 04.03.24 - Środa, 06.03.24

Zamów i zapłać w ciągu godziny i minuty

0,00 €*
Zur Kasse
Loading...
Przesyłanie plików, proszę czekać...