ClickCease
Informacje o produkcie "Zestaw Winmau Blade 6 z Polarisem i ostrzem Blade 6"

Praktyczny zestaw startowy zawierający popularną tarczę do darta Blade 6, oświetlenie tarczy Polaris, dwa zestawy mosiężnych rzutek powlekanych na czarno (ok. 18,5 grama) w stylu Blade 6 i ramkę tarczy Winmau Blade 6.

Lampka LED do tarczy Winmau Polaris 120° optymalnie oświetla Twoją tarczę półkolem z góry, zapewniając w ten sposób przegląd podczas gry. System można po prostu przymocować do metalowego pierścienia zewnętrznego tarczy za pomocą dołączonych uchwytów magnetycznych i dlatego działa całkowicie bez śrub, z obramowaniem tarczy lub bez.

Tarcza do darta Winmau Blade 6 jest dalszym rozwinięciem swojej poprzedniczki i konsekwentnie kontynuuje swoje sprawdzone właściwości w szóstej generacji. Funkcja „Density Control” firmy Winmau zapewnia optymalne i mocne dociśnięcie włókien sizalowych na całej powierzchni, co zwiększa trwałość i niezawodność płyty. Ultracienki pająk o ostrym kącie 60° kieruje strzałki w obszar punktacji, dzięki czemu zapewnia mniej odbić. Wewnętrzne i zewnętrzne okablowanie w kształcie dziesiątki jest do 25% cieńsze niż w przypadku innych płytek. Zapewnia to większe obszary punktacji i lepsze punkty wytrzymałości!

Średnica: ok. 45 cm

Z antyodblaskowym pierścieniem numerycznym, instrukcją i stolikiem kasowym.
Materiał do mocowania w zestawie! Ze względu na możliwe różne powierzchnie montażowe, kołki nie wchodzą w skład dostawy.

Wyjątkowo mocny, jednoczęściowy pierścień otaczający do stalowych tarcz do gry w darta zapewnia dodatkową ochronę ściany o długości ok. 12 cm wokół tarczy. Został zaprojektowany w taki sposób, że wystarczy go naciągnąć na deskę w celu przymocowania i utrzymuje się na miejscu dzięki wąskiemu krojowi. Dlatego nie są konieczne dodatkowe materiały mocujące.

Średnica wewnętrzna: 44,0 cm
Średnica zewnętrzna: 68,0 cm
Szerokość pierścionka: 12,0 cm
Grubość pierścionka: 3,3 cm

Cechy szczególne stalowych tarcz do darta
W tej stalowej tarczy do darta zastosowano wysokiej jakości włókna sizalowe. Ponieważ jest to produkt naturalny, możliwe są niewielkie nieregularności, wtrącenia lub różnice kolorystyczne. Miejsca sklejania poszczególnych pasm sizalu widoczne są jako charakterystyczne „pęknięcia” na powierzchni tarczy. Nie jest to pomyłka, ale po prostu wynika z faktu, że zastosowano tu naturalne materiały. Nie ma dwóch identycznych tarcz do darta. Pokazany pierścień z numerem odpowiada tradycyjnemu przedstawieniu tarczy do gry w darta. Cyfra 1 w dolnej części pierścienia numerycznego nie jest wadą produktu.

Aby zwiększyć żywotność tablicy, zalecamy regularne obracanie jej co 3 - 4 tygodnie i regulację pierścienia numerycznego. Tarcze stalowe nadają się wyłącznie do użytku w pomieszczeniach zamkniętych!

Ze względu na wymiary ten przedmiot oprócz Niemiec możemy wysłać tylko do następujących krajów: Belgia, Dania, Francja, Włochy, Luksemburg, Austria i Polska. Przedmiot nie może być wysyłany do punktów pakowania i urzędów pocztowych. Przesyłki wielkogabarytowe wysyłamy firmą GLS.

3 z 3 ocen

4.67 z 5 gwiazdy


67%

33%

0%

0%

0%


Huknąć!

Podziel się swoimi doświadczeniami z produktem z innymi klientami.


19. Juni 2024 14:49

Scheibe gut, Zahlenring billig..

Scheibe, Schutzring und Beleuchtung gut; Zahlenring zu kurz und auch nach mehreren Biegeversuchen nicht wirklich rund zu ziehen, sieht leider nicht gut aus...

23. Mai 2024 00:00

Schnelle Lieferung

Schnelle Lieferung, alles top.

7. Mai 2024 00:00

Super zufrieden

Super schnelle Lieferung. Sehr gute Qualität!

Zestaw Winmau Blade 6 z Polarisem i ostrzem Blade 6

  • Blade 6 – szósta generacja udanej tarczy do darta Blade
  • Polaris — brak tworzenia cieni dzięki oświetleniu od góry pod kątem 120° za pomocą ponad 80 ciepłych białych diod LED
  • Przestrzenny - Z jednoczęściowym pierścieniem ochronnym w stylu Blade 6.
  • Zestaw do darta - zestaw startowy z oświetleniem i 2 zestawy stalowych rzutek dla początkujących w stylu Blade 6
  • Producent - Winmau - Siła stojąca za rzutkami
Nr artykułu: 810022POL
  • Bezpłatna wysyłka od 50 EUR (na terenie Niemiec)
  • Szybka dostawa
  • o 4200 produktów w magazynie

Listo para envío, entrega en 1-3 días
Dostawa, Poniedziałek, 24.06.24 - Środa, 26.06.24

Zamów i zapłać w ciągu godziny i minuty

0,00 €*
Zur Kasse
Loading...
Przesyłanie plików, proszę czekać...