ClickCease
13% zaoszczędzone
Informacje o produkcie "Izolacja akustyczna Karella do stalowych tarcz do darta ze zintegrowanym pierścieniem zbierającym surround"

Rzutki po uderzeniu w planszę wydają „pukający dźwięk”, co czasami może być bardzo niepokojące dla osób w pobliżu lub sąsiadów. Wraz z ekspertami w dziedzinie izolacji akustycznej Karella ma teraz idealne rozwiązanie, które pozwala niemal całkowicie wyeliminować hałas. Gracze w darta czekali na taki wynalazek od dawna.
Dwuczęściowa wygłuszenie Karella składa się z dźwiękochłonnego rdzenia, na którym przymocowana jest stalowa tarcza do gry w rzutki oraz otaczającego ją pierścienia wygłuszającego. Obie części wykonane są z milionów wysoce wyspecjalizowanych włókien dźwiękochłonnych. Interakcja pomiędzy rdzeniem dźwiękochłonnym a otaczającym pierścieniem dźwiękochłonnym zapewnia niemal całkowite oddzielenie hałasu. Kiedy strzałka uderza w strzałkę, tępy dźwięk pukania jest przenoszony przez tył tarczy na całą deskę pilśniową. Profesjonalne pomiary wykazały redukcję hałasu o ponad 80% w pomieszczeniu do gry w rzutki i pokojach sąsiadujących. Zmierzone wartości wyniosły poniżej 30 dB, co oznacza, że legalny sen w nocy pozostaje w 100% nienaruszony.
Antracytowa izolacja akustyczna Karella dzięki swoim rozmiarom pokrywa obszar 12 cm wokół tarczy i dlatego ze względu na swój skład materiału idealnie nadaje się jako otoczenie. Ta podwójna korzyść sprawia, że zakup izolacji akustycznej Karella jest jeszcze bardziej ekonomiczny. W razie potrzeby można bez ograniczeń używać dowolnego dostępnego na rynku pierścienia zbierającego. Izolacja akustyczna Karella jest w 100% wyprodukowana w Niemczech. Materiał włóknisty jest testowany na obecność substancji szkodliwych zgodnie z Oeko-Tex, bez żadnych dodatków chemicznych. Bezwonny i przyjazny dla środowiska. Izolacja akustyczna jest bardzo stabilna wymiarowo, a zatem bardzo solidna i trwała, ponieważ jest prawie pozbawiona zużycia. Atrakcyjna wizualnie izolacja akustyczna nadaje się uniwersalnie do każdej stalowej tarczy do gry w darta, można także zastosować najpopularniejsze oświetlenie tarczy.

Średnica: 69 cm
Grubość: ok. 3,5 cm

W zestawie materiał mocujący, w tym kołki!
Dostawa bez tarczy!

Ze względu na gabaryty ten przedmiot oprócz Niemiec możemy wysłać tylko do następujących krajów: Belgia, Dania, Francja, Włochy, Luksemburg, Austria i Polska. Przedmiot nie może być wysyłany do punktów pakowania i urzędów pocztowych. Przesyłki wielkogabarytowe wysyłamy firmą GLS.

3 z 3 ocen

5 z 5 gwiazdy


100%

0%

0%

0%

0%


Huknąć!

Podziel się swoimi doświadczeniami z produktem z innymi klientami.


7. Mai 2023 03:05

Alles bestens ??

25. April 2023 00:00

Alles bestens 👍🏼

Alles bestens 👍🏼

21. April 2023 14:53

Ein Traum!!!

Also ich habe echt lange mit mir selbst gerungen, ob ich so viel Geld für etwas investiere, von dem ich nicht 100% weiß, ob es seinen Zweck erfüllt. Aber ich kann reinen Gewissens sagen, dass das Teil jeden Cent wert ist!!! Meine Vermieterin hört keinen Ton mehr!!! Jedem, der zur Miete wohnt und Leute über/unter sich wohnen hat, kann ich das echt nur wärmstens empfehlen! Ganz klare Kaufempfehlung! Und zur Lieferung...gestern bestellt - heute da...Wahnsinn!

Izolacja akustyczna Karella do stalowych tarcz do darta ze zintegrowanym pierścieniem zbierającym surround

13% zaoszczędzone
99,95 €*
114,95 €*
Dostawa prawdopodobnie po Świętach Bożego Narodzenia. Czy potrzebujesz prezentu wcześniej? McDart Kupony są natychmiast dostępne za pośrednictwem E-mail.
  • Cichy — sprawdzona redukcja hałasu o ponad 80%
  • Jakość - Wykonane ze specjalnie prasowanych włókien dźwiękochłonnych, posiadających certyfikat Oeko-Tex, bezwonne i przyjazne dla środowiska
  • Możliwość łączenia - kompatybilna technicznie i wizualnie ze wszystkimi popularnymi stalowymi tarczami do gry w darta i oświetleniem, łącznie z odpowiednimi materiałami montażowymi
  • 2 w 1 - Okrągły obszar zewnętrzny służy również jako praktyczne otoczenie
  • Wyprodukowano w Niemczech — opracowane przez ekspertów w dziedzinie izolacji akustycznej, w tym linię opadającą Karella
Nr artykułu: 8115.01
  • Bezpłatna wysyłka od 40 EUR (na terenie Niemiec)
  • Szybka dostawa
  • o 4000 produktów w magazynie

Listo para envío, entrega en 1-3 días
Dostawa, Poniedziałek, 04.03.24 - Środa, 06.03.24

Zamów i zapłać w ciągu godziny i minuty

0,00 €*
Zur Kasse
Loading...
Przesyłanie plików, proszę czekać...