ClickCease
Informacje o produkcie "System izolacji akustycznej Winmau Wispa"
Dzięki systemowi izolacji akustycznej Winmau Wispa hałas podczas gry jest znacznie zmniejszony. Dzięki przemyślanemu systemowi składającemu się z solidnej metalowej ramy, w której osadzone są dwa grube metalowe druty, tarczę do darta można zawiesić w sposób „pływający” bez kontaktu ze ścianą.

To oddziela deskę od ściany i minimalizuje hałas powodowany przez strzałki uderzające w deskę.
System może być stosowany w połączeniu z systemem oświetlenia plazmowego Winmau. Alternatywnie łuk jest dostępny z oświetleniem tarczy Wispa, które zostało specjalnie zaprojektowane do połączenia z systemem izolacji akustycznej.
W zestawie instrukcja montażu (w języku angielskim) i materiały montażowe. Instrukcje są również dostępne w formie wideo za pomocą kodu QR.
Dostawa bez tarczy i akcesoriów!

Ze względu na wymiary ten przedmiot oprócz Niemiec możemy wysłać tylko do następujących krajów: Belgia, Dania, Francja, Włochy, Luksemburg, Austria i Polska. Przedmiot nie może być wysyłany do punktów pakowania i urzędów pocztowych. Przesyłki wielkogabarytowe wysyłamy firmą GLS.

0 z 0 ocen

Huknąć!

Podziel się swoimi doświadczeniami z produktem z innymi klientami.


System izolacji akustycznej Winmau Wispa

94,95 €*
Dostawa prawdopodobnie po Świętach Bożego Narodzenia. Czy potrzebujesz prezentu wcześniej? McDart Kupony są natychmiast dostępne za pośrednictwem E-mail.
Nr artykułu: 4100
  • Bezpłatna wysyłka od 40 EUR (na terenie Niemiec)
  • Szybka dostawa
  • o 4000 produktów w magazynie

Listo para envío, entrega en 1-3 días
Dostawa, Poniedziałek, 04.03.24 - Środa, 06.03.24

Zamów i zapłać w ciągu godziny i minuty

0,00 €*
Zur Kasse
Loading...
Przesyłanie plików, proszę czekać...